شرایط ثبت شرکت حمل و نقل در دبی + مزایا و معایب

ثبت شرکت در دبی

شرایط ثبت شرکت حمل و نقل در دبی + مزایا و معایب

ثبت شرکت در دبی یکی از روش‌های مناسب برای سرمایه گذاری در دبی است. دبی در چند سال اخیر با توجه به رشد اقتصادی بالایی که داشته و همچنین جذب سرمایه گذاران جهان اول مثل آمریکا و اروپا توانسته به یکی از قدرت‌های اقتصادی در خاورمیانه تبدیل شود و همچنین تمام این مراحل را توانسته با کمترین افزایش نرخ تورم انجام دهند. به شکلی که امروزه تورم اقتصاد دبی نزدیک به صفر است و حتی منفی هم می‌شود و همین بهترین دلیل است برای کسانی که می‌خواهند ثبت شرکت کنند و از نگهداری سرمایه خود در دبی می‌ترسند. دبی بهترین مقصد خاورمیانه برای ایرانی‌هایی است که می‌خواهند از طریق ثبت شرکت به دبی مهاجرت کنند. شما با ویزای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت می‌توانید علاوه بر گرفتن اقامت موقت خودتان اقامت موقت خانوادتان را هم بگیرید. یکی از شرکت‌هایی که شما می‌توانید در آن حوزه ثبت شرکت کنید، شرکت حمل و نقل است که مانند باقی شرکت‌های ثبت شده در دبی می‌تواند برای شما به شدت سود آور باشد. ما در این مقاله سعی داریم که به بررسی عوامل و همچنین پیش نیازهای لازم برای ثبت شرکت حمل و نقل در دبی بپردازیم و شرایط آن را هم بررسی کنیم. پیشنهاد می‌شود تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در دبی

یکی از بهترین راه‌های سرمایه گذاری در دبی ثبت شرکت است که شما می‌توانید به راحتی برای آن اقدام کنید و فقط لازم است در ابتدا تمکن و سرمایه کافی و در ادامه اطلاعات لازم برای اپلای شرکت را داشته باشید که می‌توانید با مشاورین و وکلای ما در این حوزه گفت و گو کنید. ثبت شرکت در دبی معمولا به دو شکل عمده است. یکی ثبت شرکت در خود دبی است و دیگری ثبت شرکت در منطقه‌های آزاد دبی است که شرایط این دو کمی با هم متغیر است که با هم بررسی می‌کنیم و بسته به این که شما شرکت حمل و نقل خود را در کدام منطقه تاسیس می‌کنید هم بسیار تاثیر گذار است.

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در مرکز دبی:

ثبت شرکت در مرکز دبی معمولا برای شرکت‌هایی مناسب است که نیاز دارند در خود شهر فعالیت کنند و بسته به شرکت شما دارد و حوزه ای که شما علاقه دارید در آن فعالیت کنید که اگر شرکت حمل و نقل شما درون شهری است بهتر است که در این حوزه ثبت شرکت کنید. همچنین ثبت شرکت در مرکز دبی به شما امکان دسترسی به تمام مناطق شهری و همچنین بازارهای دبی را می‌دهد و همین یک فرصت مناسب برای پیشرفت شما است.

ثبت شرکت در منطقه آزاد در دبی:

مناطق آزاد دبی شاید به اندازه مرکز دبی دسترسی نداشته باشد ولی برای دسترسی به حمل و نقل آزاد برای شما خیلی بهتر است و همچنین این مناطق به شما امکان مزایای بهتر مالیاتی و همچنین صنعتی را می‌دهد و شما می‌توانید با هزینه کمتری برای ثبت شرکت بیزنس خود را اغاز کنید و همچنین از ویژگی‌های منطقه آزاد آن منطقه هم استفاده کنید.

مجوز ثبت شرکت حمل و نقل در دبی

شما برای ثبت کردن شرکت خود در دبی نیازمند لایسنس یا مجوز هستید که باید قبل از تاسیس شرکت خود برای آن اقدام کنید. مجوزهای مختلفی وجود دارد که بسته به نوع فعالیت شما ممکن است متفاوت باشد که شما نیاز دارید مجوز مناسب با کسب و کار خودتان را اقدام کنید که در حوزه حمل و نقل باشد که بهتر است در طی این مراحل حتما با مشورت وکیل‌های مجرب برای مجوز خود اقدام کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

مدت زمان ثبت شرکت حمل و نقل در دبی

در دبی معمولا بسته به حوزه ای که در آن فعالیت می‌کنید ممکن است مدت زمان آن هم متفاوت باشد و مراحل اداری و تصویب های قانونی برای هر مدل کسب وکار ممکن است متفاوت باشد.

ولی به شکل کلی ممکن است زمان پروسه ثبت شرکت شما بین چند هفته تا چند ماه زمان ببرد تا شما بتوانید اجازه ثبت شرکت و همچنین لایسنس و مجوز لازم را دریافت کنید.

ثبت شرکت حمل و نقل در دبی

جمع بندی

در این مقاله سعی شد که به بررسی مراحل ثبت شرکت حمل ونقل در دبی بپردازیم. شما برای داشتن اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایران امارات

جامعه ایرانیان مقیم امارات

ضمن عرض ادب خدمت شما بازدید کننده عزیز

جهت دریافت مشاوره رایگان برای

"ویزای دبی" - "اقامت دبی" - "ثبت شرکت در دبی"

با شماره 02191018905 تماس بگیرید